W sobotę, 25 kwietnia w siedzibie Fundacji odbyło się podczas spotkania grupy geograficznej szkolenie z zakresu wykorzystania otwartych zasobów edukacyjnych w pracy nauczyciela oraz z tworzenia materiałów graficznych.

Kolejne spotkanie grupy geograficznej połączone z otwartym szkoleniem na temat graficznej prezentacji danych statystycznych  zaplanowane jest na 6 czerwca 2009r. /sobota/ o godz. 13.00 w siedzibie Fundacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkie  zainteresowane osoby do udziału w najbliższym  szkoleniu oraz do włączenia się do prac grupy geograficznej.

Dyżury koordynatora grupy geograficznej: w środy w godz. 15.00 – 17.00 w siedzibie Fundacji przy ul. Marszałkowskiej84/92 lok. 125.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Strona wykonana przez Kolektyw Obin.org na platformie "Razem" i silniku Wordpress.